WhatsApp

Teknik Destek

Destek ve özel ürünler
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Koltuk Tamiri

Koltuk Tamiri

Oturma odalarının ve salonların vazgeçilmez parçasıdır koltuk. Günümüzde pek çok renk ve modelde üretilmektedir. Üstelik artık renk seçiminde dahi sabit kalınmıyor. Koltuk seçerken iki üç rengi dahi bir arada görebilirsiniz. Koltuk seçerken dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Bu hususların hepsi göz önünde bulundurulmalıdır. Ergonomik, şık ve modaya uygun olmasına dikkat edilmelidir. Koltuklar tek ürün olarak ya da takım olarak da satılmaktadır. Böylelikle parça parça seçerek kendi zevkinizi oturma odanıza ya da salonunuza yansıtabilirsiniz. Her bütçeye uygun olan oturma grupları mevcuttur piyasada. Fiyatlar markaya, modele, tasarıma göre yükselmekte veya alçalmaktadır.
Rahatlık her şeyden önemlidir. Özellikle yorgun bir günün ardından iyi bir dinlenmeye ihtiyaç duyulur. Çalışan biriyseniz günün sonunda eve geldiğinizde direkt kendinizi oturma odasında koltukta otururken bulursunuz. Bu çok doğal bir şey. Çünkü hem ev sahibi için hem de ağırlanan misafirler için oldukça büyük bir meseledir.
Satın alınan koltuğu daha uzun süre kullanmak için temizliği konusunda dikkatli davranmalısınız. Temizlik koltuğunuzun ömrünü uzatacak niteliktedir. Ayrıca koltuklarınızı uzun yıllar kullanmak, değiştirmeyi düşünmeden aldıysanız koltuk örtüsü kullanabilirsiniz. Böylelikle koltuklarınız ilk günkü görünümünü koruyacaktır. Güneş ışığı koltuklarınızın renginin ağarmasına sebep olacak büyük bir etmendir. Koltuklarınızı güneş ışığından ve yanıcı maddelerden uzak tutmanız gerekmektedir.

Koltukların rahat olması evinizde kaliteli vakit geçirmenize vesile olacak öncü koşullardan biridir. Ev hayatı yoğun iş temposunun ardından nefes almamızı sağlıyor. Ancak özellikle yanlış seçimlerden dolayı meydana gelen aksilikler bu güzel durumları olumsuz birer sorun haline dönüştürebilir. Koltuk seçiminde aceleci davranmak, bütçeden kısmak ve sonrasında koltukları kötü kullanmak sizi koltuk değiştirmeye itebilir.

Özellikle son zamanlarda yükselen fiyatlar koltuk değişimi konusunda insanların korkmasına neden olduğu için alternatiflere göz gezdirme ihtiyacı duyuluyor. En kolay ve en bütçeyi zorlamayacak olan alternatif koltuk tamiridir. Rahatlığınızdan ödün vermek ve kaliteli zaman geçirmekten mahrum kalmak yerine koltuk tamiri ile ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Koltuk tamiri konusunda nelere dikkat edilmelidir?

Koltuk seçiminizi alelacele yapmışsanız sakın koltuk tamirini yavana atmayın. Koltuk tamiri, işinde uzman olan insanlar tarafından yapılmalıdır. Koltuğunuzu ancak emin ellere emanet etmeniz gereklidir. Doğru koltuk tamiri ile koltuğunuzu ilk günkü halinden daha güzel bir şekilde görebilme fırsatına sahip olabilirsiniz.
Koltuk tamirinde en önemli noktalardan biri de gecikilmemesidir.

Koltuğunuzda bir sorun olduğunu fark ettiğiniz gibi koltuk tamircisi arayışına geçmeniz gereklidir. Koltukları gerekli onarımdan geçirilmediğiniz ve tamir işlemini sürekli ertelediğiniz takdirde hasar zamanla büyüyecektir ve onarılmaz hale gelecektir. Hasar ne kadar büyürse maliyeti de o kadar artacaktır, bu da bütçeniz için bir tehdittir. Konforunuzdan da feragat edeceğiniz için bu durumdan sizde olumsuz etkileneceksiniz.

Eskisinden daha iyi koltuklar

Koltuklar da insanlar gibi yaşlanır, yaş alır, yani eskir. Bu tür durumlarda onarıma ihtiyaç duyulur. Bu durumda vakit kaybetmeden iyi ve güvenilir bir firma ile anlaşılarak koltukların tamir sürecinin başlatılması gereklidir. Zaman zaman koltuk tamiri konusu yavana atılır ve üstü örtülmeye, eskisi gibi kullanılmaya çalışılır. Bunlar sadece koltuğun daha da zarar görmesine yol açar.

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun E-BÜLTEN