WhatsApp

Teknik Destek

Destek ve özel ürünler
hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçiniz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Koltuk Döşeme 34 2000  yılından günümüze kadar Koltuk Döşeme ve Koltuk Tamiri konusunda faaliyet göstermektedir. Koltuk üretiminde, kalite ve görsellik Vizyon ve Misyonuyla yola çıkan firmamız en son yenilikleri , Renkleri ürünlerine yansıtmayı, müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlarla uzun süreli ilişkiler kurmayı misyon edinmiştir.

Koltuk Döşeme 34 İstanbulun en önemli koltuk imalatçılarından biri olmayı başarmıştır. Konseptten üretime kadar olan tüm detaylar hesaplayarak birinci sınıf  kalite mobilya üretimi hedeflemiştir.

Her zaman olduğu gibi  ürünlerinde fonksiyonu takip etmez, fonksiyonla bir bütündür. Her model koltuk, çekyat, sandalye, kanepe, köşe takımı vs oturma gruplarınızın tamiri, yüz değişimi, cilası ve iskelet ve boya onarımı firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

Mobilya, sinema salonu,cafe,restourant, bar, oteller  ve dekorasyon olarak proje ve mimarlık ekibimizle;konut ve ofis başta olmak üzere tamir,onarım ve uygulama hizmeti veriyoruz. Koltuk döşeme, işlerimizde kullanığımız malzemeler birinci sınıf malzeme olup marka olmuş malzemecilerle çalışmaktayız.

Kampanya ve duyurularımızdan haberdar olmak için kaydolun E-BÜLTEN